Regionální kolo pIšQworek - online

18. 11. 2021

Ve čtvrtek 18. 11. 2021 se 2 týmy naší školy utkaly v regionálním kole (Pardubický kraj) pIšQworek o postup do finále s 32 dalšími týmy. V letošním roce turnaj probíhal online způsobem. V každém kole se sčítali dosažené body a prvních 6 týmů mohlo postoupit do finále.

Po přihlášení do online turnaje, byl proti našim týmům nasazen nějaký tým. Každý člen týmu proti sobě dostal nějakého člena z protihráčského týmu, se kterým sehrál 2 maximálně patnáctiminutové duely. Po skončení všech těchto zápasů mezi všemi týmy přišlo druhé kolo, ve kterém proti týmu byl nasazen další tým. Takto se hrálo celkem proti 7 týmům, tedy celkem 7 kol. V každém kole se sčítali dosažené body a prvních 6 týmů mohlo postoupit do finále.

Družstvo Nešlo nic (Marie Konečná, Pavel Bárta, Michal Konečný, Dominik Tichý, Jiří Vlček) se umístil na krásném 13. místě a tým Miňonky (Michael František Schreiber, Anna Němcová, Roman Musil, Josef Benda, Matyáš Polášek) skončili na 17. místě. Gratulujeme a až se těšíme na příští ročník.

Soutěž na naší škole zaštítila Petra Konečná.

Modul: Aktuality